Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3П`ятниця, 27.04.2018, 10:38

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Олімпіади, конкурси | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Вітаємо учнів школи - переможців  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 2011-2012 року
та їхніх вчителів!

З німецької мови:
Гуменяк Тетяну, ученицю  8-А класу - ІІ місце
Королюк Тетяну, ученицю 9-А класу - І місце
Галюк Світлану, ученицю 9-А класу - ІІ місце
Матківську Віталію, ученицю 10-Б класу - ІІІ місце
Онуфрак Катерину, ученицю 10-Б класу - ІІ місце
Нагорняк Вікторію, ученицю  11-А класу - ІІ місце

 
З англійської мови:
Заяць Софію, ученицю 9-А класу - ІІ місце
Івашків Ярину, ученицю 11-Б класу - ІІ місце
Баюрчак Ірину, ученицю 8-А класу - ІІ місце
Василишин Ілону, ученицю 11 класу - ІІ місце
 
З української мови та літератури:
Тимінську Христину, ученицю 8-Б класу - ІІ місце
Кіселик Тетяну, ученицю 10-Б класу - ІІ місце
Івашків Ярину, ученицю 10-Б класу - ІІІ місце
Гаврилаш Ольгу, ученицю 8-В класу - ІІІ місце
Заяць Софію, ученицю 9-А класу - ІІІ місце
Пуканюк Вікторію, ученицю 10-Б класу - ІІІ місце


З математики:
Бенеша Андрія, учня 10-Б класу - ІІ місце
Дунаєва Руслана, учня 9-А класу - ІІІ місце

З хімії:
Вирстюк Анну, ученицю 9-А класу - ІІ місце

З біології:
Тимінську Христину, ученицю 8-Б класу - ІІІ місце 

З географії:
Кіселик Тетяну, ученицю 10-Б класу - ІІІ місце
 
З правознавства:
Пуканюк Вікторію, ученицю 10-Б класу - І місце
Матківську Віталію, ученицю 10-А класу - ІІІ місце
Королюк Тетяну, ученицю 9-А класу - ІІІ місце

З російської мови:
Типусяк Надію, ученицю 9-А класу - І місце
Рудую Лідію, ученицю 10-А класу - І місце
Якобчук Анастасію, ученицю 10-А класу - ІІ місце
Ігнатову Юлію, ученицю 11-А класу - І місце
 
З екології:
Пуканюк Вікторію, ученицю 10-Б класу - ІІ місце
 
З історії:
Королюк Тетяну, ученицю 9-А класу - ІІІ місце
Василишин Ілону, ученицю 11-Б класу - ІІІ місце
Заяць Софію, ученицю 9-А класу - ІІІ місце
 
З інформатики:
Бенеша Андрія, учня 10-Б класу - ІІІ місце

З трудового навчання:
Веприк Олександру, ученицю 11-Б класу - І місце
Адам'юк Тетяну, ученицю 8 класу - ІІ місце
Заяць Марію, ученицю 8 класу - ІІІ місце
 
Конкурс імені П. Яцика:
Кіселик Тетяну,ученицю 10-Б класу - ІІ місце
Тимінську Христину, ученицю 8-Б класу - ІІІ місце 
Веприк Олександру, ученицю 11-Б класу - ІІІ місце
Домарацьку Аліну, ученицю  5-В класу - ІІ місце
Тороус Юлію, ученицю 3 класу, І місце
Мельник Аніту, ученицю 4 класу, - ІІ місце
Колодніцьку Анну, ученицю 5 класу - ІІІ місце
Стефанюк Ірину, ученицю 5 класу - ІІІ місце
 
Конкурс імені Т. Шевченка:
Ярича Мирослава, учня 7-В класу - ІІ місце

Вітаємо переможців ІІІ етапу олімпіад та конкурсів!

Івашків Ярину, ученицю 11-Б класу - ІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з англійської мови (вч. Пеца Н.М.)
Королюк Тетяну, ученицю 9-А класу - ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з німецької мови (вч. Вірста І.В.)
Аннюка Михайла, учня 11-А класу - І місце в обласному конкурсі графічної грамоти та технічного креслення
Гаврилюка Олександра, учня 4-а класу - ІІІ місце в обласному конкурсі з технічного моделювання
Пошук

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів
Корисні посилання
Шкільне життя Пиши українською  http://trudove.org.ua/- Учителю трудового навчання та креслення
Презентації для дітей
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz